HAKKIMIZDA - BİZ KİMİZ


 

2008 yılında İstanbul’da Avukat Hasan Kara tarafından kurulan Tuana Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle mesleğin onuruna yakışır bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Tuana Hukuk Bürosu, müvekkil hizmetlerinde mükemmeliyetçi duruşu ve hukuk disiplinine sahip, uzmanlaşmış ve organize olmuş kadrosuyla hızlı şekilde çözüme ulaşmayı hedeflemektedir. Amacımız, yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek değil, sorunlar ortaya çıkmadan onları engelleyebilmektir.

Büromuz, avukatlık mesleğini, mesleğin onuruna yakışır şekilde icra eder. Sorunların çözümünde ortak fikre ve işbirliğine inanır, bilgiye ve tecrübeye değer verir.

AVUKAT MELİS GÜL
İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ nden 2018 yılı Haziran ayında mezun olan Avukat Melis GÜL, yasal stajını tamamlaması akabinde Tuana Hukuk Bürosu bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Avukat Melis GÜL, başta İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku ve Aile Hukuku olmak üzere, hukukun önemli alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Avukat Melis GÜL, akademik bilgi birikimi ile Avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekte olup, faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında, müvekkillerin hukuki sorunlarının, verimli ve doğru şekilde çözümlenmesini amaçlamaktadır.

İDARİ İŞLER SORUMLUSU MAKBULE ÖZDEMİR
Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden 2016 yılında mezun olmuştur. 2022 yılından itibaren Tuana Hukuk Bürosu bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Bünyemizde idari işlerden ve muhasebe biriminden sorumludur.

Dilara Erdem
Karadeniz Teknik Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2021 yılında mezun olan Avukat Dilara Erdem, Tuana Hukuk Bürosu bünyesinde öğrencilik stajı ve yasal staj dönemini tamamlaması akabinde avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Avukat Dilara Erdem, başta İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve Ceza Hukuku olmak üzere, hukukun önemli alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Bünyemizde Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti vermektedir.Copyright © 2015 | Tüm hakları saklıdır.