EKİBİMİZ


 

Av.Hasan KARA
1979 Antalya doğumlu olup, 1996 yılında Alanya Anadolu Teknik Lisesini bitirmesini müteakip 1997 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 2001 yılında mezuniyetini takiben Aksan Hukuk Bürosunda staja başlamıştır. 2003 yılında askerlik hizmetini bitirdikten sonra aynı işyerinde çalışmaya devam etmiştir. Aksan Hukuk Bürosu’nda İcra ve İflas bölüm sorumlusu olarak 2007 yılına kadar çalışmıştır. Kendi ofisini açmadan önce başka bir ofiste ortak olarak çalışmış ancak gerek bilgi birikimi gerekse iş disiplini anlayışı kendi bürosunu açmaya yönlendirmiştir. 2008 yılından bugüne serbest avukat olarak çalışmaktadır. İcra ve İflas Hukuku, Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Fikri ve Sinai Haklar Hukuku, Borçlar Hukuk alanında uzmanlaşmıştır. Özellikle ipotek takipleri, tahliye davaları ve İzale-i Şuyu davaları alanında özel çalışmaları bulunmaktadır. 2015 yılında İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi’nde arabuluculuk eğitim programına katılmış ve sınavların ardından arabuluculuk sertifikasını almıştır. T.C. Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığ nezdinde 7068 Sicil No ile hizmet vermektedir.

Av. Hatice KARA
1980 Antalya doğumlu olup, 1998 yılında Gazipaşa Lisesini bitirmesini müteakip Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimine başlamış olup, 2002 yılında mezun olmuştur. 2003 yılında Chichester College (İngiltere) 1 yıl dil eğitimi almıştır. Ulusal ve uluslararası birçok şirkete avukatlık hizmeti veren Aksan Hukuk Bürosu’nda 2004 yılında stajyer avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Uzun süre İş Hukuku uygulamaları kapsamında danışmanlık hizmeti verilmesi ve davaların takibi; İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ile ilgili olarak dava öncesi ve dava sonrası aşamalarda karşılaşabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde gerekli belge ve dokümanların hazırlanması, sözleşmelerin hazırlanması ve dava bölümünde çalışmıştır. Özellikle Aile Hukuku, Miras Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Haksız Rekabet Hukuku, Şirketler Hukuku alanında uzmanlaşmıştır. 2015 yılında İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi’nde arabuluculuk eğitim programına katılmış ve sınavların ardından arabuluculuk sertifikasını almıştır. T.C. Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı nezdinde 7131Sicil No ile hizmet vermektedir.

Av. Melis GÜL
İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ nden 2018 yılı Haziran ayında mezun olan Avukat Melis GÜL, yasal stajını tamamlaması akabinde Tuana Hukuk Bürosu bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Avukat Melis GÜL, başta İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku ve Aile Hukuku olmak üzere, hukukun önemli alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Avukat Melis GÜL, akademik bilgi birikimi ile Avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekte olup, faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında, müvekkillerin hukuki sorunlarının, verimli ve doğru şekilde çözümlenmesini amaçlamaktadır.

Av. Dilara ERDEM
Karadeniz Teknik Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2021 yılında mezun olan Avukat Dilara Erdem, Tuana Hukuk Bürosu bünyesinde öğrencilik stajı ve yasal staj dönemini tamamlaması akabinde avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Avukat Dilara Erdem, başta İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve Ceza Hukuku olmak üzere, hukukun önemli alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Bünyemizde Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Av. Abdulsamed AKSAKAL
Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, 2022 yılı Ağustos ayında yüksek onur derecesiyle tamamlayan Avukat Abdulsamed AKSAKAL, üniversite eğitimi boyunca çeşitli bürolarda öğrenci stajyer olarak çalışmıştır. Lisans eğitimini tamamlaması akabinde 2022 yılı Eylül ayından itibaren, Tuana Hukuk Bürosu bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Avukat Abdulsamed AKSAKAL; İcra ve İflas Hukuku, Özel Hukuk ve Kamu Hukuku alanında olmak üzere, hukukun önemli alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

İdari Personel Makbule ÖZDEMİR
Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden 2016 yılında mezun olmuştur. 2022 yılından itibaren Tuana Hukuk Bürosu bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Bünyemizde idari işlerden ve muhasebe biriminden sorumludur.

 


Copyright © 2015 | Tüm hakları saklıdır.